Noemi Duo

Noemi Duo

Výnimočné šperky na každú príležitosť

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Náhrdelník Noemi duo tmavo sivý vytvorený z voskovaných perál a z kryštálových koráloch z dielne tradičného českého výrobcu Preciosa. Drobné lesklé perly a kryštáliky v tmavej sivej farbe sme doplnili dvoma hrejivými jemnými guličkami z hebkej svetlo sivej norky. V tejto sezóne sme navrhli farebnú kombináciu tón v tóne v kontraste so zlatou. A práve zlaté ozdoby v šperku celý kúsok rozžiaria a zároveň mu dodávajú luxuxný lesk.

  Náhrdelník Noemi duo tmavo sivý Vás očarí svojou jemnosťou ale aj neuveriteľnou ľahkosťou. Tento šperk nemá zapínanie. Pri jeho celkovej dĺžke 140cm ho môžete nosiť na dva spôsoby – ako dlhú perlovú šnúru alebo dva krát ovinutý okolo krku. Pri dlhej verzii si náhrdelník môžete na krk zavesiť tak, aby norkové guličky boli uložené symetricky oproti sebe ale zaujímavý bude náhrdelník aj vtedy, keď guličky rozmiesnite asymetricky.

  Náhrdelník môžete výborne doladiť náramkom Esther v tmavo sivej farbe alebo náušnicami Star M v sivo-zlatej farbe. Pokiaľ by ste náhrdelník chceli kombinovať s ďalšími našimi kúskami, radi Vám na objednávku vytvoríme sivý norkový prsteň alebo aj tmavo sivú norkovú čelenku.

  Náhrdelník Noemi Duo tmavo sivý patrí k nadčasovým netradičným jemným šperkom pre dámy, ktoré milujú extravagantné, nevšedné a elegantné kúsky. S týmto náhrdelníkom doplníte svoj elegantný outfit na každú príležitosť a budete sa cítiť skutočne výnimočne.

   

   

   

   

   

   

   

 • Náhrdelník Noemi duo ružový vytvorený z voskovaných perál a z kryštálových korálok z dielne tradičného českého výrobcu Preciosa. Drobné lesklé perly a kryštáliky v ružovej farbe sme doplnili dvoma hrejivými jemnými guličkami z hebkej ružovej norky. V tejto sezóne sme navrhli farebnú kombináciu tón v tóne. Jemné kryštáľové ozdoby v šperku celý kúsok rozžiaria a zároveň mu dodávajú luxuxný lesk.

  Náhrdelník Noemi duo ružový Vás očarí svojou jemnosťou ale aj neuveriteľnou ľahkosťou. Tento šperk nemá zapínanie. Pri jeho celkovej dĺžke 140cm ho môžete nosiť na dva spôsoby – ako dlhú perlovú šnúru alebo dva krát ovinutý okolo krku. Pri dlhej verzii si náhrdelník môžete na krk zavesiť tak, aby norkové guličky boli uložené symetricky oproti sebe ale zaujímavý bude náhrdelník aj vtedy, keď guličky rozmiesnite asymetricky.

  Náhrdelník môžete výborne doladiť náramkom Esther v ružovej farbe alebo náušnicami Star M vo farbe ružového zlata. Pokiaľ by ste náhrdelník chceli kombinovať s ďalšími našimi kúskami, odporúčame ružový norkový prsteň, ružovú norkovú čelenku alebo aj gumičku z rovnomennej kolekcie Noemi.

  Náhrdelník Noemi duo ružový  patrí k nadčasovým netradičným jemným šperkom pre dámy, ktoré milujú extravagantné, nevšedné a elegantné kúsky. S týmto náhrdelníkom doplníte svoj elegantný outfit na každú príležitosť a budete sa cítiť skutočne výnimočne.

   

   

   

   

   

   

   

 • Náhrdelník Noemi duo hnedý vytvorený z voskovaných perál a z kryštálových korálok z dielne tradičného českého výrobcu Preciosa. Drobné lesklé perly a kryštáliky v svetlej hnedej farbe sme doplnili dvoma hrejivými jemnými guličkami z hebkej svetlo hnedej norky. V tejto sezóne sme navrhli farebnú kombináciu tón v tóne v súlade so zlatou. A práve zlaté a medové ozdoby v šperku celý kúsok rozžiaria a zároveň mu dodávajú luxuxný lesk.

  Náhrdelník Noemi duo hnedý Vás očarí svojou jemnosťou ale aj neuveriteľnou ľahkosťou. Tento šperk nemá zapínanie. Pri jeho celkovej dĺžke 140cm ho môžete nosiť na dva spôsoby – ako dlhú perlovú šnúru alebo dva krát ovinutý okolo krku. Pri dlhej verzii si náhrdelník môžete na krk zavesiť tak, aby norkové guličky boli uložené symetricky oproti sebe ale zaujímavý bude náhrdelník aj vtedy, keď guličky rozmiesnite asymetricky.

  Náhrdelník môžete výborne doladiť náramkom Esther v hnedo-zlatej farbe alebo náušnicami Star M v zlatistej farbe. Pokiaľ by ste náhrdelník chceli kombinovať s ďalšími našimi kúskami, odporúčame hnedý norkový prsteň alebo aj hnedú norkovú gumičku z rovnomennej kolekcie Noemi.

  Náhrdelník Noemi duo hnedý  patrí k nadčasovým netradičným jemným šperkom pre dámy, ktoré milujú extravagantné, nevšedné a elegantné kúsky. S týmto náhrdelníkom doplníte svoj elegantný outfit na každú príležitosť a budete sa cítiť skutočne výnimočne.

   

   

   

   

   

   

   

 • Náhrdelník Noemi duo svetlo sivý vytvorený z voskovaných perál a z kryštálových koráloch z dielne tradičného českého výrobcu Preciosa. Drobné lesklé perly a kryštáliky v svetlej sivej farbe sme doplnili dvoma hrejivými jemnými guličkami z hebkej svetlo sivej norky. V tejto sezóne sme navrhli farebnú kombináciu tón v tóne v kontraste so striebornou. A práve strieborné ozdoby v šperku celý kúsok rozžiaria a zároveň mu dodávajú luxuxný lesk.

  Náhrdelník Noemi duo svetlo sivý  Vás očarí svojou jemnosťou ale aj neuveriteľnou ľahkosťou. Tento šperk nemá zapínanie. Pri jeho celkovej dĺžke 140cm ho môžete nosiť na dva spôsoby – ako dlhú perlovú šnúru alebo dva krát ovinutý okolo krku. Pri dlhej verzii si náhrdelník môžete na krk zavesiť tak, aby norkové guličky boli uložené symetricky oproti sebe ale zaujímavý bude náhrdelník aj vtedy, keď guličky rozmiesnite asymetricky.

  Náhrdelník môžete výborne doladiť náramkom Esther v svetlo sivej farbe alebo náušnicami Star M v striebornej farbe. Pokiaľ by ste náhrdelník chceli kombinovať s ďalšími našimi kúskami, odporúčame sivý norkový prsteň alebo aj sivo-striebornú norkovú čelenku z rovnomennej kolekcie Noemi.

  Náhrdelník Noemi Duo svetlo sivý patrí k nadčasovým netradičným jemným šperkom pre dámy, ktoré milujú extravagantné, nevšedné a elegantné kúsky. S týmto náhrdelníkom doplníte svoj elegantný outfit na každú príležitosť a budete sa cítiť skutočne výnimočne.

   

   

   

   

   

   

   

 • Náhrdelník Noemi duo biely vytvorený z voskovaných perál a z kryštálových koráloch z dielne tradičného českého výrobcu Preciosa. Drobné lesklé perly a kryštáliky v lesklej bielej a kryštálovej sme doplnili dvoma hrejivými jemnými guličkami z hebkej bielej norky. V tejto sezóne sme navrhli farebnú kombináciu tón v tóne v kontraste s kráľovskou zlatou. A práve zlaté ozdoby v šperku celý kúsok rozžiaria a zároveň mu dodávajú luxuxný lesk.

  Náhrdelník Noemi duo biely Vás očarí svojou jemnosťou ale aj neuveriteľnou ľahkosťou. Tento šperk nemá zapínanie. Pri jeho celkovej dĺžke 140cm ho môžete nosiť na dva spôsoby – ako dlhú perlovú šnúru alebo dva krát ovinutý okolo krku. Pri dlhej verzii si náhrdelník môžete na krk zavesiť tak, aby norkové guličky boli uložené symetricky oproti sebe ale zaujímavý bude náhrdelník aj vtedy, keď guličky rozmiesnite asymetricky.

  Náhrdelník môžete výborne doladiť náramkom Esther v bielo-zlatej farbe kombinácii alebo náušnicami Star M v zlatej farbe. Pokiaľ by ste náhrdelník chceli kombinovať s ďalšími našimi kúskami, odporúčame biely norkový prsteň alebo aj bielu norkovú čelenku z rovnomennej kolekcie Noemi.

  Náhrdelník Noemi Duo biely patrí k nadčasovým netradičným jemným šperkom pre dámy, ktoré milujú extravagantné, nevšedné a elegantné kúsky. S týmto náhrdelníkom doplníte svoj elegantný outfit na každú príležitosť a budete sa cítiť skutočne výnimočne.

   

   

   

   

   

   

   

 • Náhrdelník Noemi duo čierny vytvorený z voskovaných perál a z kryštálových koráloch z dielne tradičného českého výrobcu Preciosa. Drobné lesklé perly a kryštáliky v matnej čiernej sme doplnili dvoma hrejivými jemnými guličkami z hebkej čiernej norky. V tejto sezóne sme navrhli farebnú kombináciu tón v tóne v kontraste s kráľovskou zlatou. A práve zlaté ozdoby v šperku celý kúsok rozžiaria a zároveň mu dodávajú luxuxný lesk.

  Náhrdelník Noemi duo čierny Vás očarí svojou jemnosťou ale aj neuveriteľnou ľahkosťou. Tento šperk nemá zapínanie. Pri jeho celkovej dĺžke 140cm ho môžete nosiť na dva spôsoby – ako dlhú perlovú šnúru alebo dva krát ovinutý okolo krku. Pri dlhej verzii si náhrdelník môžete na krk zavesiť tak, aby norkové guličky boli uložené symetricky oproti sebe ale zaujímavý bude náhrdelník aj vtedy, keď guličky rozmiesnite asymetricky.

  Náhrdelník môžete výborne doladiť náramkom Esther v čierno-zlatej farbe kombinácii alebo náušnicami Star M v zlatej farbe. Pokiaľ by ste náhrdelník chceli kombinovať s ďalšími našimi kúskami, odporúčame čierny norkový prsteň alebo aj čiernu norkovú čelenku z rovnomennej kolekcie Noemi.

  Náhrdelník Noemi Duo čierny patrí k nadčasovým netradičným jemným šperkom pre dámy, ktoré milujú extravagantné, nevšedné a elegantné kúsky. S týmto náhrdelníkom doplníte svoj elegantný outfit na každú príležitosť a budete sa cítiť skutočne výnimočne.