Výrazný šperk pre ženu s osobitým štýlom

O nás

ŠPERKY LA GARCIA

Značka La Garcia reprezentuje jedinečné módne šperky pre ženy s nezameniteľným osobným štýlom, ktoré túžia doplniť svoj outfit o výrazný šperk a vyniknúť tak pri každej príležitosti.

Všetky šperky z našej dielne sú zhotovené ručne z vysokokvalitných a starostlivo vyberaných materiálov ako striebro, ródiované a pozlátené striebro, vzácne polodrahokamy, korálky a perly z brúseného skla a rôznych prírodných materiálov ako aj pravé kožušiny, vďaka čomu si vedia udržať svoju hodnotu po niekoľko rokov až desaťročí. Každý jeden šperk je originál vyrobený na Slovensku.

Šperky La Garcia v sebe nesú autorský dizajn návrhárky Andrey Balašov, ktorú na cestu tvoriť unikátne šperky priviedlo štúdium farebnej typológie a štýlového poradenstva v Nemecku, kedy si uvedomila, akú dôležitú úlohu v charakteristickom štýle každej ženy zohrávajú vhodne zvolené farby a doplnky. A práve tento Andrein pohľad na ženskú individualitu a krásu sa odráža v pretváraní jednotlivých vzácnych materiálov do exkluzívnych a kombinovateľných náhrdelníkov, náramkov, náušníc, prsteňov a ďalších doplnkov v limitovaných kolekciách, ale aj na mieru vyhotovených solitérov.

Šperky La Garcia sú extravagantné, ale zároveň nadčasové kúsky, ktoré patria do šatníka každej osobitej ženy, a preto nahliadnite do kolekcií v sezóne jesen-zima 2023