Zobrazených 1–24 z 357 výsledkov

 • Náhrdelník Helene je kombináciou jemných voskovaných zlatých perál a žiarivých kryštálikov v dlhej reťazi a extravagantného srdca s ozdobou. Tento šperk si jednoducho zamilujete.

 • Náramok Amalia slnko zlato-biely vytvorený z jemných perál a kryštálikov s príveskom v tvare slnka pre mladú dámu ako aj minimalistickú ženu akejkoľvek vekovej kategórie. Jemné voskované perly v bielej a zlatej farbe sme skombinovali s brúsenými priehľadnými bielymi a žiarivými kryštálikmi rovnakej veľkosti a pridali sme prívesok v tvare slnka. Prívesok sme umiestnili do stredu náramku a tvorí jeho pevnú súčasť.

  Náramok nemá zapínanie, jeho jemné perly a kryštáliky sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke a tak ho úplne jednoducho a rýchlo prevlečiete cez ruku na zápästie. Tento jemný šperk je ľahučký ako pierko a pôsobí na ruke naozaj mladistvo a sviežo. Jemne ozdobí ruku každej mladej dievčiny ako aj každej dámy, ktorá obľubuje minimalistické a subtílne šperky.

  Náramok Amalia slnko zlato-biely môžete dokonale kombinovať s náhrdelníkom Amalia slnko zlato-biely z našej kolekcie Amalia. Rovnako dobre sa k nemu hodia aj naše náušnice Star M v bielej farbe s odleskami, v zlatej alebo zlatistej farbe. Na mieru vám vieme vytvoriť aj náušnice v identickej farebnej kombinácii ako je náhrdelník. Napíšte nám svoju požiadavku do správy.

  Obdarujte vašu dcérku, vnučku alebo priateľku jej prvým cenným šperkom alebo potešte seba malou výnimočnosťou.

 • Náramok Muse mini polodrahokam zlato-sivý patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená kombinácia materiálov – vzácneho polodrahokamu kryštáľ, mesačného kameňa a bielych perál ako aj žiarivých trblietavých zlato-sivých kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku. Hlavnú úlohu v náramku zohráva ručne pletená gulička z jemných fazetovaných kryštálikov v zlato-sivých odtieňoch.

  Náramok Muse mini polodrahokam zlato-sivý nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Jednotlivé krásne a precízne vybrúsené polodrahokamy – mesačný kameň v rôznych ladiacih tónoch sivej a medovej farby sú prestriedané zlatými a sivými perlami ako aj ručne tvorenými ozdobami z jemných perál a fazetovaných kryštálikov.

  Spolu s našimi náušnicami Star M v zlato-sivej farbe s odleskami tvorí náramok dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na vzácne príležitosti ale pokojne môže skrášľovať vašu ruku aj každý deň. Jeho zaujímavá farebná kombinácia teplých a studených farebných tónov zaručuje, že tento skutočne nadčasový šperk môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu a v každom ročnom období.

  Na mieru vám k náramku radi vytvoríme identický náhrdelník, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náramok Muse mini polodrahokam biely patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená kombinácia materiálov – vzácneho polodrahokamu kryštáľ, bieleho mesačného kameňa a bielych perál ako aj žiarivých trblietavých bielych kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku. Hlavnú úlohu v náramku zohráva ručne pletená gulička z jemných fazetovaných bielych kryštálikov s odleskami.

  Náramok Muse mini polodrahokam biely nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Jednotlivé krásne a precízne vybrúsené polodrahokamy – priehľadný krišťáľ a biely mesačný kameň sú prestriedané perlami ako aj ručne tvorenými ozdobami z jemných perál a fazetovaných kryštálikov.

  Spolu s našimi náušnicami Star M v bielej farbe s odleskami tvorí náramok dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na vzácne príležitosti ale pokojne môže skrášľovať vašu ruku aj každý deň. Farebná kombinácia tón v tóne zaručuje, že tento skutočne nadčasový šperk môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu a v každom ročnom období.

  Na mieru vám k náramku radi vytvoríme identický náhrdelník, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náramok Muse mini polodrahokam zlato-biely patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená kombinácia materiálov – vzácneho polodrahokamu kryštáľ, mesačný kameň a bielych perál a žiarivých trblietavých bielych kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku. Hlavnú úlohu v náramku zohráva ručne pletená gulička z jemných fazetovaných zlatých kryštálikov pripomínajúca žlté zlato.

  Náramok Muse mini polodrahokam zlato-biely nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Jednotlivé krásne a precízne vybrúsené polodrahokamy – priehľadný krišťáľ a do medova sfarbený mesačný kameň sú prestriedané perlami ako aj ručne tvorenými ozdobami z jemných perál a fazetovaných kryštálikov.

  Spolu s našimi náušnicami Star M vo farbe žltého zlata tvorí náramok dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na vzácne príležitosti ale pokojne môže skrášľovať vašu ruku aj každý deň. Farebnú kombináciu v náramku sme ladili do biela, medova a zlata, čím sme vytvorili nadčasový šperk, ktorý môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu a v každom ročnom období.

  Na mieru vám vieme k náramku vytvoriť aj identický náhrdelník, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náhrdelník Amalia slnko zlato-biely vytvorený z jemných perál a kryštálikov s príveskom v tvare slnka pre mladú dámu ako aj minimalistickú ženu akejkoľvek vekovej kategórie. Jemné voskované perly v bielej a zlatej farbe sme skombinovali s brúsenými priehľadnými kryštálikmi rovnakej veľkosti a pridali sme prívesok v tvare slnka. Prívesok sme umiestnili do stredu náhrdelníka a tvorí jeho pevnú súčasť.

  Náhrdelník má jemné zapínanie na klasickú malú karabínku v striebre pozlátenom  žltým zlatom rovnako ako aj prívesok slnka. Tento jemný šperk je ľahučký ako pierko a pôsobí na krku naozaj mladistvo a sviežo. Jemne ozdobí krk každej mladej dievčiny ako aj každej dámy, ktorá obľubuje minimalistické a subtílne šperky.

  Náhrdelník Amalia slnko zlato-biely môžete dokonale kombinovať s náramkom Amalia slnko zlato-biely z našej kolekcie Amalia. Rovnako dobre sa k nemu hodia aj naše náušnice Star M v bielej farbe s odleskami, v zlatej alebo zlatistej farbe. Na mieru vám vieme vytvoriť aj náušnice v identickej farebnej kombinácii ako je náhrdelník. Napíšte nám svoju požiadavku do správy.

  Obdarujte vašu dcérku, vnučku alebo priateľku jej prvým cenným šperkom alebo potešte seba malou výnimočnosťou.

 • Náramok My happiness mini strom života ružový patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné ružové voskované perly značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý strom života. Prívesok strom života s priemerom cca. 10mm je jednoduchý, minimalistický a vytvorený zo striebra pozláteného ružovým zlatom. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj vedľa hodiniek. Práve kôli svojej čírosti a jednoduchosti krásne doplní akýkoľvek iný náramok.

  Na mieru Vám radi vytvoríme k nemu rovnaký náhrdelník. Náhrdelník aj náramok Vám vieme vytvoriť aj v iných farbách. Vaše požiadavky nám pokojne napíšte do správy.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok My happiness slnko zlatý patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné biele voskované perly značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je symbol slnka. Prívesok slnko s priemerom 15mm je jednoduchý, minimalistický a vytvorený zo striebra pozláteného žltým zlatom. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj vedľa hodiniek. Práve kôli svojej čírosti a jednoduchosti krásne doplní akýkoľvek iný náramok.

  Na mieru Vám radi vytvoríme k nemu rovnaký náhrdelník. Náramok aj náhrdelník Vám vieme vytvoriť aj z iných farieb. Vaše požiadavky nám pokojne napíšte do správy.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok My happiness mini strom života zlatý patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné čierno-zlaté fazetované kryštáliky značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý strom života. Prívesok strom života s priemerom cca. 10mm je jednoduchý, minimalistický a vytvorený zo striebra pozláteného žltým zlatom. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj vedľa hodiniek. Práve kôli svojej čírosti a jednoduchosti krásne doplní akýkoľvek iný náramok. Tento náramok môžete výborne kombinovať s náušnicami Star M v rovnakej farbe.

  Na mieru Vám radi vytvoríme k nemu rovnaký náhrdelník.  Vaše požiadavky nám pokojne napíšte do správy.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok My happiness krížik zlatý rose  patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné biele voskované perly značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý krížik. Prívesok krížik s priemerom cca. 15mm je jednoduchý, minimalistický zo striebra pozláteného ružovým zlatom. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj vedľa hodiniek. Práve kôli svojej čírosti a jednoduchosti krásne doplní akýkoľvek iný náramok. Na mieru Vám radi vytvoríme k nemu rovnaký náhrdelník, alebo náušnice. Vaše požiadavky nám pokojne napíšte do správy.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok My happiness krížik zlatý gold  patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné biele voskované perly značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý krížik. Prívesok krížik s priemerom cca. 15mm je jednoduchý, minimalistický zo striebra pozláteného žltým zlatom. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj vedľa hodiniek. Práve kôli svojej čírosti a jednoduchosti krásne doplní akýkoľvek iný náramok. Na mieru Vám radi vytvoríme k nemu rovnaký náhrdelník, alebo náušnice. Vaše požiadavky nám pokojne napíšte do správy.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok My happiness krížik strieborný patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné biele voskované perly načky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý krížik. Prívesok krížik s priemerom cca. 15mm je jednoduchý, minimalistický z poródiovaného striebra. Tento náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj vedľa hodiniek. Práve kôli svojej čírosti a jednoduchosti krásne doplní akýkoľvek iný náramok. Na mieru Vám radi vytvoríme k nemu rovnaký náhrdelník, alebo náušnice. Vaše požiadavky nám pokojne napíšte do správy.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok My happiness krížik kryštáľový patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné fazetované kryštáliky bielej farby s odleskami značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý krížik. Prívesok krížik s dĺžkou približne 25mm je ozdobený drobnými zirkoniovými kamienkami. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér, ako doplnok k hodinkám ale úžasne vyzerá aj jeho kombinácia s ďalším náramkom z bielych peráli z rovnomennej kolekcie. Výborne ho viete kombinovať s náušnicami Star M v rovnakej farbe.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok My happiness krížik zirkón biely patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné biele voskované perly značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý krížik. Prívesok krížik s dĺžkou približne 25mm je ozdobený drobnými zirkoniovými kamienkami. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér, ako doplnok k hodinkám ale úžasne vyzerá aj jeho kombinácia s ďalším náramkom z bielych kryštálikov s odleskami z rovnomennej kolekcie.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie. V prípade, že si k náramku budete želať náušnice, pokojne nás kontaktujte, vytvoríme Vám ich na mieru.

 • Náhrdelník Muse polodrahokam biely Low Stock Náhľad

  Náhrdelník Muse polodrahokam z kryštálu biely patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená kombinácia materiálov tón v tóne – vzácneho polodrahokamu kryštáľ rôznych veľkostí a brusov, veľkých bielych perál a žiarivých trblietavých bielych kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku.

  Hlavnú úlohu v náramku zohráva veľký prívesok zo žiarivého bieleho fazetovaného skla, ktorý je vložený do veľkej striebornej šlupne. Prívesok zohráva nielen úlohu vzácnej ozdoby ale zároveň je aj zapínaním tohto netradičného šperku. Náhrdelník sa skladá zo šnúry z kameňov a perál, ktorá končí striebornými úchytmi, ktoré zavesíte na veľkú karabínku nad príveskom.

  Náhrdelník si dáte na krk tak, že si ho priložíte stredom náhrdelníka na krk zo zadnej strany, aby oba konce viseli vpredu na hrudi. Následne navlečiete oba voľné konce do veľkej karabínky. Túto otvoríte jednoducho posunutím jej kratšieho dielu a ľahučko ho znovu pustíte. Veľkou výhodou tohoto prívesku je, že ho môžete použiť ako samostatnú ozdobu na inú retiazku.

  Spolu s náramkom Muse v bielej farbe môže tento náhrdelník vytvoriť dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na slávnostnú príležitosť ale pokojne môže skrášľovať váš krk aj každý deň. Farby náhrdelníka sú tak nadčasové a jemné, že ho môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu. Šperk je navrhnutý a vytvorený ako originál, rovnaký kus u nás nenájdete.

  Na mieru vám vieme k náhrdelníku vytvoriť aj náušnice, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náhrdelník Muse polodrahokam farebný patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená kombinácia materiálov – vzácnych polodrahokamov ako amethyst, záhneda, tigrie oko, citrín alebo achát a žiarivých trblietavých bielych kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku.

  Hlavnú úlohu v náramku zohráva veľký prívesok zo žiarivého bieleho fazetovaného skla, ktorý je vložený do veľkej striebornej šlupne. Prívesok zohráva nielen úlohu vzácnej ozdoby ale zároveň je aj zapínaním tohto netradičného šperku. Náhrdelník sa skladá zo šnúry z kameňov a perál, ktorá končí striebornými úchytmi, ktoré zavesíte na veľkú karabínku nad príveskom.

  Náhrdelník si dáte na krk tak, že si ho priložíte stredom náhrdelníka na krk zo zadnej strany, aby oba konce viseli vpredu na hrudi. Následne navlečiete oba voľné konce do veľkej karabínky. Túto otvoríte jednoducho posunutím jej kratšieho dielu a ľahučko ho znovu pustíte. Veľkou výhodou tohoto prívesku je, že ho môžete použiť ako samostatnú ozdobu na inú retiazku.

  Spolu s farebným náramkom Muse môže tento náhrdelník vytvoriť dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na slávnostnú príležitosť ale pokojne môže skrášľovať váš krk aj každý deň. Farby náhrdelníka sú tak nadčasové a jemné, že ho môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu. Šperk je navrhnutý a vytvorený ako originál, rovnaký kus u nás nenájdete.

  Na mieru vám vieme k náhrdelníku vytvoriť aj náušnice, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náhrdelník Muse polodrahokam ružový Low Stock Náhľad

  Náhrdelník Muse polodrahokam ružový patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená kombinácia materiálov tón v tóne – vzácneho polodrahokamu ruženín, veľkých ružových matných mušľových perál a žiarivých trblietavých bielych kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku.

  Hlavnú úlohu v náramku zohráva veľký prívesok zo žiarivého bieleho fazetovaného skla, ktorý je vložený do veľkej striebornej šlupne. Prívesok zohráva nielen úlohu vzácnej ozdoby ale zároveň je aj zapínaním tohto netradičného šperku. Náhrdelník sa skladá zo šnúry z kameňov a perál, ktorá končí striebornými úchytmi, ktoré zavesíte na veľkú karabínku nad príveskom.

  Náhrdelník si dáte na krk tak, že si ho priložíte stredom náhrdelníka na krk zo zadnej strany, aby oba konce viseli vpredu na hrudi. Následne navlečiete oba voľné konce do veľkej karabínky. Túto otvoríte jednoducho posunutím jej kratšieho dielu a ľahučko ho znovu pustíte. Veľkou výhodou tohoto prívesku je, že ho môžete použiť ako samostatnú ozdobu na inú retiazku.

  Spolu s náramkom Muse v ružovej farbe môže tento náhrdelník vytvoriť dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na slávnostnú príležitosť ale pokojne môže skrášľovať váš krk aj každý deň. Farby náhrdelníka sú tak nadčasové a jemné, že ho môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu. Šperk je navrhnutý a vytvorený ako originál, rovnaký kus u nás nenájdete.

  Na mieru vám vieme k náhrdelníku vytvoriť aj náušnice, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náramok Muse polodrahokam biely Low Stock Náhľad

  Náramok Muse polodrahokam biely patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená kombinácia materiálov tón v tóne – vzácneho polodrahokamu kryštáľ, veľkých bielych perál a žiarivých trblietavých bielych kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku. Hlavnú úlohu v náramku zohráva ručne pletená gulička z jemných fazetovaných bielych kryštálikov s odleskami ako aj veľké čisté kamene kryštáľov. Jednotlivé perly a kamene sme spojili ručne tvorenými ozdobami z perál a kryštálikov.

  Náramok Muse polodrahokam biely nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Muse v bielej farbe môže tento náramok vytvoriť dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na vzácne príležitosti ale pokojne môže skrášľovať vašu ruku aj každý deň. Farby náramku sú tak nadčasové, že ho môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu.

  Na mieru vám vieme k náramku vytvoriť aj náušnice, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náramok Muse polodrahokam farebný patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená a zároveň hravá kombinácia materiálov – vzácnych polodrahokamov a žiarivých trblietavých bielych kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku. Hlavnú úlohu v náramku zohráva ručne pletená gulička z jemných fazetovaných bielych kryštálikov s odleskami. Polodrahokamy rôznych veľkostí ako amethyst, záhneda, tigrie oko, achát alebo citrín sme spojili s ručne vytvorenými ozdobami z kryštálikov a perál.

  Náramok Muse polodrahokam ružový nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Muse farebným môže tento náramok vytvoriť dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na vzácne príležitosti ale pokojne môže skrášľovať vašu ruku aj každý deň. Farby náramku sú tak nadčasové, že ho môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu.

  Na mieru vám vieme k náramku vytvoriť aj náušnice, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náramok Muse polodrahokam ružový Low Stock Náhľad

  Náramok Muse polodrahokam ružový patrí k našim najluxusnejším šperkom. Vznešená kombinácia materiálov tón v tóne – vzácneho polodrahokamu ruženín, veľkých ružových matných mušľových perál a žiarivých trblietavých bielych kryštálikov s odleskami v harmonickom súzvuku. Hlavnú úlohu v náramku zohráva ručne pletená gulička z jemných fazetovaných bielych kryštálikov s odleskami ako aj veľký polodrahokam ruženín. Mušľové perly a maličké kryštáliky dodávajú náramku luxusný lesk.

  Náramok Muse polodrahokam ružový nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Muse v ružovej farbe môže tento náramok vytvoriť dokonalý set, ktorý celkom isto obohatí vašu šperkovnicu a budete s ním neprehliadnuteľná.

  Tento šperk môže byť vašim hodnotným spoločníkom na vzácne príležitosti ale pokojne môže skrášľovať vašu ruku aj každý deň. Farby náramku sú tak nadčasové, že ho môžete kombinovať ku každej farbe Vášho outfitu.

  Na mieru vám vieme k náramku vytvoriť aj náušnice, pokojne nám napíšte správu s vašou požiadavkou. Vyšperkujte s nami  svoj štýl!

 • Náramok s nekonečnom My happiness zirkón strieborný patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné strieborné fazetované kryštáliky značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malé nekonečno. Prívesok nekonečno s priemerom cca. 15mm je ozdobený drobnými zirkoniovými kamienkami. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj jeho kombinácia s ďalším náramkom zo zlatistých kryštálikov alebo z ružových voskovaných perál z rovnomennej kolekcie. Pokiaľ chcete dosiahnuť úplnú dokonalosť, kombinujte ho k nášmu sivému náhrdelníku z kolekcie Love.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok s nekonečnom My happiness zirkón biely patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné biele voskované perly značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malé nekonečno. Prívesok nekonečno s priemerom cca. 15mm je ozdobený drobnými zirkoniovými kamienkami. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj jeho kombinácia s ďalším náramkom zo zlatistých alebo zo strieborných fazetovaných kryštálikov z rovnomennej kolekcie. Pokiaľ chcete dosiahnuť úplnú dokonalosť, kombinujte ho k nášmu bielemu náhrdelníku z kolekcie Love.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok s nekonečnom My happiness zirkón zlatistý patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné zlatisté fazetované kryštáliky značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malé nekonečno. Prívesok nekonečno s priemerom cca. 15mm je ozdobený drobnými zirkoniovými kamienkami. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj jeho kombinácia s ďalším náramkom z bielych perál alebo zo strieborných fazetovaných kryštálikov z rovnomennej kolekcie. Pokiaľ chcete dosiahnuť úplnú dokonalosť, kombinujte ho k nášmu zlatému náhrdelníku z kolekcie Love.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok so srdcom My happiness zirkón biely patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné ružové fazetované kryštáliky značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malé srdiečko. Srdce s priemerom 10mm je ozdobené drobnými zirkoniovými kamienkami. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj jeho kombinácia s ďalším náramkom z ružových alebo z bielych perál z rovnomennej kolekcie. Pokiaľ chcete dosiahnuť úplnú dokonalosť, kombinujte ho k nášmu ružovému náhrdelníku z kolekcie Love.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.