Čelenky

Čelenky

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

 • Čelenka Noemi s norkou čierna Low Stock Náhľad

  Čelenka Noemi s norkou čierna doslova vyšperkuje Váš každodenný ale aj spoločenský outfit. Tento extravagantný a zároveň jemný doplnok do vlasov vytvorený z pevnej obruče potiahnutej jemným čiernym zamatom si doslova zamilujete. Samotnú ozdobu čelenky sme ušili z jemnej kožušinky z čiernej norky. Ozdobu sme umiestnili na bok obruče tak, aby krásne priliehala k tvári. Norkový komponent sme doplnili ručne vytvorenú ozdobu z drobných brúsených kryštálikov v čiernej farbe.

  Obruč čelenky je síce pevná, ale netlačí a vďaka poddajnému zamatu krásne drží vo vlasoch a nešmýka sa. Tento doplnok vás očarí svojou ľahkosťou a hebkosťou materiálov. Zamat, ktorým sme obruč potiahli, má hladkú štruktúru a dokonale ladí s čiernou ozdobou z prírodnej norky.

  Čelenka Noemi s norkou čierna výborne ladí s náušniciami Star M v rovnakej farbe ozdoby ale kombinovať ju môžete aj s čiernym náhrdelníkom z kolekcie Noemi duo, s náramkom z kolekcie Esther alebo aj s prsteňom Noemi rovnakej farby. No a napokon… tie dámy, ktoré milujú extravaganciu, môžu čelenku doplniť čiernou gumičkou Noemi. Tento nápadný doplnok odporúčame nosiť k rozpusteným vlasom, ale kľudne aj ako štýlovú ozdobu k slávnostnému výčesu.

  Starostlivosť: pri kontakte s vodou alebo snehom poriadne pretrepte, aby z čelenky opadli najvačšie kvapky a nechajte vyschnúť na suchom mieste.

 • Čelenka Noemi s norkou fialová Low Stock Náhľad

  Čelenka Noemi s norkou fialová doslova vyšperkuje Váš každodenný ale aj spoločenský outfit. Tento extravagantný a zároveň jemný doplnok do vlasov vytvorený z pevnej obruče potiahnutej jemným čiernym zamatom si doslova zamilujete. Samotnú ozdobu čelenky sme ušili z jemnej kožušinky z fialovej norky. Ozdobu sme umiestnili na bok obruče tak, aby krásne priliehala k tvári. Norkový komponent sme doplnili ručne vytvorenú ozdobu z drobných brúsených kryštálikov v zlatej farbe.

  Obruč čelenky je síce pevná, ale netlačí a vďaka poddajnému zamatu krásne drží vo vlasoch a nešmýka sa. Tento doplnok vás očarí svojou ľahkosťou a hebkosťou materiálov. Zamat, ktorým sme obruč potiahli, má hladkú štruktúru a dokonale ladí s čiernou ozdobou z prírodnej norky.

  Čelenka Noemi s norkou fialová výborne ladí s náušniciami Star M v zlatej farbe ale kombinovať ju môžete aj s fialovo-zlatým náramkom z kolekcie Esther alebo aj s prsteňom Noemi rovnakej farby. No a napokon… tie dámy, ktoré milujú extravaganciu, môžu čelenku doplniť fialovou gumičkou taktiež z kolekcie Noemi. Tento nápadný doplnok odporúčame nosiť k rozpusteným vlasom, ale kľudne aj ako štýlovú ozdobu k slávnostnému výčesu.

  Starostlivosť: pri kontakte s vodou alebo snehom poriadne pretrepte, aby z čelenky opadli najvačšie kvapky a nechajte vyschnúť na suchom mieste.

 • Čelenka Noemi s norkou strieborná Low Stock Náhľad

  Čelenka Noemi s norkou strieborná doslova vyšperkuje Váš každodenný ale aj spoločenský outfit. Tento extravagantný a zároveň jemný doplnok do vlasov vytvorený z pevnej obruče potiahnutej jemným strieborným zamatom si doslova zamilujete. Samotnú ozdobu čelenky sme ušili z jemnej kožušinky zo svetlej sivej norky. Ozdobu sme umiestnili na bok obruče tak, aby krásne priliehala k tvári. Norkový komponent sme doplnili ručne vytvorenú ozdobu z drobných brúsených kryštálikov v striebornej farbe.

  Obruč čelenky je síce pevná, ale netlačí a vďaka poddajnému zamatu krásne drží vo vlasoch a nešmýka sa. Tento doplnok vás očarí svojou ľahkosťou a hebkosťou materiálov. Zamat, ktorým sme obruč potiahli, má jemnú štruktúru a je pretkaný striebornými niťami a dokonale ladí so sivou ozdobou z prírodnej norky.

  Čelenka Noemi s norkou strieborná výborne ladí s náušniciami Star M v striebornej farbe ale kombinovať ju môžete aj s náhrdelníkom Noemi Duo alebo s nármkom Esther. Rovnako ako aj s prsteňom Noemi v svetlej sivej farbe. No a napokon… tie dámy, ktoré milujú extravaganciu, môžu čelenku doplniť sivou gumičkou taktiež z kolekcie Noemi.

  Tento nápadný doplnok odporúčame nosiť k rozpusteným vlasom, ale kľudne aj ako štýlovú ozdobu k slávnostnému výčesu.

  Starostlivosť: pri kontakte s vodou alebo snehom poriadne pretrepte, aby z čelenky opadli najvačšie kvapky a nechajte vyschnúť na suchom mieste.

 • Noemi čelenka hnedá Low Stock Náhľad

  Luxusný doplnok, ktorý vyšperkuje Váš deň. Čelenka je ručne vytvorená z komponentu z pravej norky novej sivej farby kvality Kopenhagenfur, ktorý je dozdobený tmavými sivými Swarovski kryštálikmi. Obruč čelenky je potiahnutá zamatom. Výborne sa k nej hodia nové Star náušnice M, L, XL v tmavej sivej farbe.

 • noemi celenka cierna Low Stock Náhľad

  Luxusný doplnok, ktorý vyšperkuje Váš deň. Čelenka je ručne vytvorená z komponentu z pravej norky čiernej farby kvality Kopenhagenfur, ktorý je dozdobený Swarovski kryštálikmi farby žltého zlata. Obruč čelenky je potiahnutá zamatom.

 • Noemi celenka biela Low Stock Náhľad

  Luxusný doplnok, ktorý vyšperkuje Váš deň. Čelenka je ručne vytvorená z komponentu z pravej norky bielej farby kvality Saga Furs, ktorý je dozdobený bielymi Swarovski kryštálikmi s dvoma odleskami. Obruč čelenky je potiahnutá zamatom.

 • Noemi čelenka zelena Low Stock Náhľad

  Luxusný doplnok, ktorý vyšperkuje Váš deň. Čelenka je ručne vytvorená z komponentu z pravej norky zelenej farby kvality Saga Furs, ktorý je dozdobený Swarovski kryštálikmi farby žltého zlata. Obruč čelenky je potiahnutá zamatom.

 • Noemi čelenka s norkou staro-ružová Low Stock Náhľad

  Luxusný doplnok, ktorý vyšperkuje Váš deň. Čelenka je ručne vytvorená zo staro-ružového komponentu z pravej norky kvality Saga Furs, ktorý je dozdobený Swarovski kryštálikmi. Obruč čelenky je potiahnutá zamatom.

 • Noemi čelenka s norkou červená Low Stock Náhľad

  Luxusný doplnok, ktorý vyšperkuje Váš deň. Čelenka je ručne vytvorená z červeného komponentu z pravej norky kvality Saga Furs, ktorý je dozdobený Swarovski kryštálikmi. Obruč čelenky je potiahnutá zamatom.