Náramky

Náramky

Náramky, ktoré Vás očaria.

Zobrazených 1–24 z 112 výsledkov

 • Náramok Esther s norkou tmavo sivý Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou tmavo sivý sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme tmavé sivé tóny s kráľovskou zlatou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z tmavo sivej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia polodrahoka sivý achát, ďalej tmavo sivé voskované perly a priezračné kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a zlatistých kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou tmavo sivý patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v tmavo sivej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s tmavo sivým prsteňom z kolekcie Noemi, s náušnicami Star M v zlato-sivej farbe.

  Pokiaľ máte záujem o tmavo sivú čelenku s tmavo sivou norkou, napíšte nám správu, radi Vám ho vytvoríme.

   

 • Náramok Esther s norkou hnedý Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou hnedý sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme hnedé tóny s kráľovskou zlatou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z hnedej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia polodrahokamy tigrie oko, záhneda a achát, ďalej zlatisté a bronzové voskované perly a priezračné kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a zlatistých kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou hnedý patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v hnedej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s hnedým prsteňom z kolekcie Noemi, s náušnicami Star M v zlatistej farbe alebo aj s hnedou zamatovou čelenkou s hnedou norkou.

   

 • Náramok Esther s norkou svetlo sivý Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou svetlo sivý sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme svetlé sivé tóny so striebornou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent zo svetlo sivej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia polodrahokamy kryštál, turmalín v kryštále, ďalej svetlé sivé a strieborné voskované perly a priezračné kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a strieborných kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou svetlo sivý patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v svetlo sivej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať so svetlo sivým prsteňom z kolekcie Noemi, s náušnicami Star M v striebornej farbe alebo aj so striebornou zamatovou čelenkou so svetlo sivou norkou.

   

 • Náramok Esther s norkou čierny Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou čierny sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme čierne tóny s kráľovskou zlatou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z čiernej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia polodrahokamy tigrie oko a záhneda, ďalej čierne voskované perly a čierne kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a zlatých kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou čierny patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v čiernej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s čiernym prsteňom z kolekcie Noemi, s náušnicami Star M v čiernej farbe alebo aj s čiernou zamatovou čelenkou s čiernou norkou.

   

 • Náramok Esther s norkou bielo zlatý sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme biele tóny s kráľovskou zlatou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z bielej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robí polodrahokam kryštál, ďalej biele voskované perly a priezračné kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a zlatých kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou bielo zlatý patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v bielej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s bielym prsteňom z kolekcie Noemi ako aj s náušnicami Star M v zlatej farbe.

  Pokiaľ by máte záujem o bielu zamatovú čelenku s bielou norkou, napíšte nám správu, radi Vám ju vytvoríme.

 • Náramok Esther s norkou ružový Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou ružový sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme prevažne ružové tóny do harmonického celku. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z ružovej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia fazetované polodrahokamy ruženín a ružový achát, voskované perly a kryštály tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer korálok 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou ružový patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v ružovej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s ružovým prsteňom z kolekcie Noemi ako aj s náušnicami Star M vo farbe ružového zlata.

  Pokiaľ máte záujem o ružovú zamatovú čelenku s ružovou norkou, napíšte nám správu, radi Vám ju vytvoríme.

 • Pánsky náramok Energy byvolí roh z našej rovnomennej kolekcie Energy vytvorený z prírodného materiálu – z byvolieho rohu. Matné sivé korálky z byvolieho rohu s priemerom 8mm sme doplnili o ploský doplnok z poródiovaného striebra. Lesklý komponent s priemerom priblizne 15mm znázorňujúci mapu sveta sme umiestnili v strede náramku.

  Tento náramok Vás prekvapí svojou neuveriteľnou ľahkosťou a zároveň jednoduchosťou. Povrch korálok z prírodného materiálu byvolí roh má ľahkú patinu, ktorú náramok pri dlhšom nosení stratí a korálky trochu zlesknú. Napriek tomu si ale zachovajú svoju pôvodnú sivú farbu. Pri tomto šperku odporúčame dávať si ho dole pred sprchou alebo kúpaním.

  Pánsky náramok Energy byvolí roh nemá zapínanie, jednotlivé korálky sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok celkom jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie.

  A keďže všetky naše šperky prechádzajú pri ich tvorbe našimi vlastnými rukami, vieme veľkosť náramku individuálne prispôsobiť veľkosti Vášho zápästia. Pokojne nás kontaktujte.

  K náramku Vám radi na objednávku vytvoríme aj náhrdelník vo Vami želanej veľkosti. Prosím, kontaktujte nás.

   

   

   

   

   

 • Pánsky náramok Energy turmalín a turmalín v kryštále z našej pánskej kolekcie Energy vytvorený z polodrahokamov a striebra. Leštené čierne korálky z čierneho turmalínu a z čierneho turmalínu v kryštále su vo veľkosti 8mm sme doplnili masívnymi striebornými doplnkami. Najvačší z nich vo forme obdĺžnika sme umiestnili symetricky do stredu náramku.

  Strieborné doplnky rôznych tvarov oddeľujú v náramku od seba jednotlivé korálky a zároveň robia tento náramok mužným a dodávajú mu opticky silu a dôraz.

  Pánsky náramok Energy turmalín a turmalín v kryštále Vás prekvapí svojou ľahkosťou a jednoduchosťou. A práve preto si túto atraktívnu kráľovskú kombináciu čiernej a melírovanej sivej si zamiluje každý muž, ktorý má rád trochu extravagancie a nenútenej ležérnosti.

  Náramok Energy nemá zapínanie, jednotlivé korálky z polodrahokamov a striebra sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok celkom jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie.

  A keďže všetky naše šperky prechádzajú pri ich tvorbe našimi vlastnými rukami, vieme veľkosť náramku individuálne prispôsobiť veľkosti Vášho zápästia. Pokojne nás kontaktujte.

  Náramok Energy turmalín a turmalín v kryštále môžete kombinovať s náhrdelníkom z rovnomennej kolekcie.

   

   

   

   

   

 • Pánsky náramok Energy čierny turmalín a lapis z našej pánskej kolekcie Energy vytvorený z polodrahokamov a striebra. Leštené čierne korálky z čierneho turmalínu a z tmavomodrého lapisu vo veľkosti 8mm sme doplnili masívnymi striebornými doplnkami. Najvačší z nich vo forme obdĺžnika sme umiestnili symetricky do stredu náramku.

  Strieborné doplnky rôznych tvarov oddeľujú v náramku od seba jednotlivé korálky a zároveň robia tento náramok mužným a dodávajú mu opticky silu a dôraz.

  Pánsky náramok Energy čierny turmalín a lapis Vás prekvapí svojou ľahkosťou a aj jednoduchosťou. Túto atraktívnu kráľovskú kombináciu čiernej a modrej si zamiluje každý muž, ktorý má rád trochu extravagancie a zároveň nenútenej ležérnosti.

  Náramok Energy nemá zapínanie, jednotlivé korálky z polodrahokamov a striebra sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok celkom jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie.

  A keďže všetky naše šperky prechádzajú pri ich tvorbe našimi vlastnými rukami, vieme veľkosť náramku individuálne prispôsobiť veľkosti Vášho zápästia. Pokojne nás kontaktujte.

  Náramok Energy čierny turmalín a lapis môžete kombinovať s náhrdelníkom z rovnomennej kolekcie.

   

   

   

   

   

 • Pánsky náramok Energy láva a skamenelé drevo z našej pánskej kolekcie Energy vytvorený z polodrahokamov a striebra. Pórovité korálky z čiernej lávy a svetlého lešteného skamenelého dreva vo veľkosti 8mm sme doplnili masívnymi striebornými doplnkami. Najvačší z nich vo forme obdĺžnika sme umiestnili symetricky do stredu náramku.

  Strieborné doplnky rôznych tvarov oddeľujú v náramku od seba jednotlivé korálky a zároveň robia tento náramok mužným a dodávajú mu opticky silu a dôraz.

  Pánsky náramok Energy láva a skamenelé drevo Vás prekvapí svojou ľahkosťou a aj jednoduchosťou. Túto atraktívnu kombináciu čiernej a hnedej si zamiluje každý muž, ktorý má rád trochu extravagancie a zároveň nenútenej ležérnosti.

  Náramok nemá zapínanie, jednotlivé korálky z polodrahokamov a striebra sú navlečené na trvácnej transparentnej gumičke, takže náramok celkom jednoducho a ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie.

  A keďže všetky naše šperky prechádzajú pri ich tvorbe našimi vlastnými rukami, vieme veľkosť náramku individuálne prispôsobiť veľkosti Vášho zápästia. Pokojne nás kontaktujte.

  Náramok Energy láva a skamenelé drevo môžete kombinovať s náhrdelníkom z rovnomennej kolekcie.

   

   

   

   

   

 • Jemný minimalistický náramok z perál na každodenné nosenie. Biele perly priemeru 4mm sú doplnené romantickým srdiečkom zo poródiovaného, ktorého veľkosť je 6mm. Náramok nemá zapínanie, perly sú navlečené na gumičke a tak ho ľahko cez ruku prevlečiete na zápästie.  Na zápästí vyzerá výborne ako solitér ale vhodne doplní aj vaše hodinky. Obdarujte ním seba alebo osobu, na ktorej Vám záleží.  Môžete ho kombinovať s prstienkom v rovnakej farbe.

 • Jemný minimalistický náramok z perál na každodenné nosenie. Biele perly priemeru 4mm sú doplnené romantickým srdiečkom zo striebra pozláteného ružovým zlatom, ktorého veľkosť je 6mm. Náramok nemá zapínanie, perly sú navlečené na gumičke a tak ho ľahko cez ruku prevlečiete na zápästie.  Na zápästí vyzerá výborne ako solitér ale vhodne doplní aj vaše hodinky. Obdarujte ním seba alebo osobu, na ktorej Vám záleží.  Môžete ho kombinovať s prstienkom v rovnakej farbe.

 • Jemný minimalistický náramok z perál na každodenné nosenie. Biele perly priemeru 4mm sú doplnené romantickým srdiečkom zo striebra pozláteného žltým zlatom, ktorého veľkosť je 6mm. Náramok nemá zapínanie, perly sú navlečené na gumičke a tak ho ľahko cez ruku prevlečiete na zápästie.  Na zápästí vyzerá výborne ako solitér ale vhodne doplní aj vaše hodinky. Obdarujte ním seba alebo osobu, na ktorej Vám záleží.  Môžete ho kombinovať s prstienkom v rovnakej farbe.

 • Elegantný ručne vytvorený náramok z brúsených kryštálikov v ružovej farbe s príveskom srdca z pozláteného striebra na každodenné nosenie. Obdarujte ním seba alebo osobu, na ktorej Vám záleží. Kombinujte s náušnicami Star alebo Star Disk.

 • Elegantný ručne vytvorený náramok z brúsených kryštálikov v striebornej farbe s príveskom srdca z poródiovaného striebra na každodenné nosenie. Obdarujte ním seba alebo osobu, na ktorej Vám záleží. Kombinujte s náušnicami Star alebo Star Disk.

 • Jemný, elegantný a nadčasový. Taký je náramok My Happiness, vytvorený z brúsených zlato-sivých kryštálikov, ktoré sú doplnené o prívesok z pozláteného striebra so symbolom srdca na každodenné nosenie. Obdarujte ním seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie. Výborne sa k nemu hodia náušnice Star alebo Star Disk.

 • Elegantný náramok v tmavej sivej farbe inšpirovaný emóciou 20-tych rokov minulého storočia vytvorený z perál a z kryštálikov značky Preciosa. Náramok odporúčame nosiť tak k dennému ako aj k večernému outfitu. Náramok nemá uzáver, perly v priemere 12mm sú navlečené na kvalitnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Kombinujte s náhrdelníkom z rovnakej kolekcie a náušnicami Star M.

 • Elegantný náramok v zlatej farbe inšpirovaný emóciou 20-tych rokov minulého storočia vytvorený z perál a z kryštálikov značky Preciosa. Náramok odporúčame nosiť tak k dennému ako aj k večernému outfitu. Náramok nemá uzáver, perly v priemere 12mm sú navlečené na kvalitnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Kombinujte s náhrdelníkom z rovnakej kolekcie a náušnicami Star M.

 • Elegantný náramok v striebornej farbe inšpirovaný emóciou 20-tych rokov minulého storočia vytvorený z perál a z kryštálikov značky Preciosa. Náramok odporúčame nosiť tak k dennému ako aj k večernému outfitu. Náramok nemá uzáver, perly v priemere 12mm sú navlečené na kvalitnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Kombinujte s náhrdelníkom z rovnakej kolekcie a náušnicami Star M.

 • Tento energický pánsky náramok vytvorený z 8mm korálok z lávy a z dalmatínskeho jaspisu. Dalmatínsky jaspis posilňuje životný elán, zmysel pre radosť, zábavu, kreativitu, pozitívne myslenie, cieľavedomosť, psychické aj emocionálne uvoľnenie. Lávový kameň prehlbuje spojenie s prírodou, pôsobí posilňujúco pri hľadaní zmien v živote a a na dosiahnutie vytýčených cieľov. Náramok nemá zapínanie a je doplnený o pozdĺžny kríž z hematitu. Radi vám vytvoríme aj náhrdelník na mieru.

   

   

   

 • Energy náramok turmalín v krištále s hematitom Nie je na sklade Náhľad

  Nie je na sklade

  Tento energický pánsky náramok vytvorený z polodrahokamu turmalín v krištáli (korálky) a hematit (kríž). Korálky z turmalínu sú fazetované a ich priemer je 8mm. Turmalín v krištále odstraňuje stres, zlosť, strach. Je dobrým pomocníkom pri chápaní samých seba, ale aj pri chápaní druhých. Zvyšuje sebadôveru, nezávisloť. Pomáha nám získať nadhľad v situáciach, ktoré nás rozčuľujú. Náramok nemá zapínanie, a je doplnený krížom z hematitu. Radi vám vytvoríme aj náhrdelník na mieru.

   

   

   

 • Muse náramok z perál a z polodrahokamu krištáľ Low Stock Náhľad

  Masívny ale zároveň decentný náramok vytvorený z polodrahokamu krištáľ doplnený o Preciosa kryštáliky a perly. Náramok nemá zapínanie a jednoducho ho cez ruku prevlečiete na zápästie. Pre lepšiu predstavu majú kamene a perly priemer približne 14mm. Náramok kombinujte s náhrdelníkom z rovnakej kolekcie a náušnicami STAR M v bielej farbe s odleskami. Tento náramok je jedinečný kus, na objednávku je možné vyrobiť podobný.

 • Náramok My Happiness Mini farebný je vytvorený ručne z jemných brúsených kryštálikov značky Preciosa a je doplnený o mini prívesok v tvare kvetu života z poródiovaného striebra. Náramok nemá zapínanie, je navlečený na transparentnej gumičke a ľahko ho cez ruku prevlečiete na zápästie. Kombinovať ho môžete s náušnicami Star.

 • Náš nový náramok so symbolom labky. Je vytvorený ručne z jemných brúsených kryštálikov značky Preciosa a je doplnený mini príveskom v tvare labky. Náramok nemá zapínanie, je navlečený na transparentnej gumičke a ľahko ho cez ruku prevlečiete na zápästie. Kombinovať ho môžete s náušnicami Star v rovnakej farbe.