Garciela

Garciela

Vyšperkované postavičky, ktoré Vás rozveselia

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • Vyšperkovaný náhrdelník Garciela s norkou svetlo hnedý z ľahučkých perál a brúsených kryštálikov radičnej českej značky a z prívesku Garciely oblečenej do trendy kožúška z pravej prírodnej kožušinky-svetlo hnedej norky.

  Náhrdelník Garciela sa túto sezónu pýši dvojfarebným svetlo hnedým norkovým kožuštekom doplneným o bohatý opasok v bielej farbe. Svetlé nohavice ozdobené po stranách kryštálikmi sme jej ušili na mieru tak, aby jej bolo stále vidieť jej módne čižmičky. Jej hrdá hlavička je ručne vytvorená z fazetovaných kryštálikov v bielej farbe s odleskami a celý outfit má doplnený elegantnou kabelkou.

  Náhrdelník Garciela s norkou svetlo hnedý sa skladá z dlhej jemnej perlovo-kryštálovej reťaze v kombinácii biela a kryštáľová biela s odleskami, ukončenej strieborným očkom a z originálneho prívesku postavičky Garciely, ktorú môžete karabínkou z retiazky ľahko odopnúť a prípadne zavesit na inú retiazku.

  Garciela oslavuje tento rok svoje 10.narodeniny a svojim pôvabom Vám vždy vyčarí úsmev na tvári. Tento skutočne extravagantný a zároveň hravý kúsok je aj našou srdcovkou. Garciela bude vašim milým a vtipným spoločníkom ku každému outfitu. Ten si dokonca môžete vyšperkovať s ďalšími našimi šperkami.

  K náhrdelníku odporúčame jemné doplnky ako náušnice Star M v bielej farbe s odleskami, náramky z kolekcie My Happiness alebo gumičku Noemi s bežovou norkou z kolekcie Noemi.  Odvážnejšie dámy môžu ku Garciele kombinovať aj ďalšie doplnky z našej dielne. Odporúčame napríklad čelenku Noemi s norkou alebo prsteň Noemi s norkou vo farbách jej kožúška.

  Napíšte nám správu, doplnky Vám radi vytvoríme na mieru.

   

   

   

 • Vyšperkovaný náhrdelník Garciela s norkou zelený z ľahučkých perál a brúsených kryštálikov radičnej českej značky a z prívesku Garciely  oblečenej do trendy kožúška z pravej prírodnej kožušinky-ružovej norky.

  Náhrdelník Garciela sa túto sezónu pýši tmavo zeleným norkovým kožuštekom doplneným o bohatý opasok tón v tóne. Zelené camouflage nohavice ozdobené po stranách kryštálikmi sme jej ušili na mieru tak, aby jej bolo stále vidieť jej módne čižmičky. Jej hrdá hlavička je ručne vytvorená z fazetovaných kryštálikov čiernej farbe a celý outfit má doplnený elegantnou kabelkou.

  Náhrdelník Garciela s norkou zelený sa skladá z dlhej jemnej perlovo-kryštálovej reťaze v kombinácii tmavá sivá a čierna, ukončenej strieborným očkom a z originálneho prívesku postavičky Garciely, ktorú môžete karabínkou z retiazky ľahko odopnúť a prípadne zavesit na inú retiazku.

  Garciela oslavuje tento rok svoje 10.narodeniny a svojim pôvabom Vám vždy vyčarí úsmev na tvári. Tento skutočne extravagantný a zároveň hravý kúsok je aj našou srdcovkou. Garciela bude vašim milým a vtipným spoločníkom ku každému outfitu. Ten si dokonca môžete vyšperkovať s ďalšími našimi šperkami.

  K náhrdelníku odporúčame jemné doplnky ako náušnice Star M v čiernej farbe

  Odvážnejšie dámy môžu ku Garciele kombinovať aj zelený prsteň Noemi alebo zelenú gumičku z rovnomennej kolekcie Noemi. Pokiaľ by ste mali záujem o zamatovú čelenku s ružovou norkou, napíšte nám, radi vám ju vytvoríme na mieru..

   

   

   

 • Vyšperkovaný náhrdelník Garciela s norkou ružový z ľahučkých ružových a brúsených kryštálikov radičnej českej značky a z právesku Garciely oblečenej do trendy kožúška z pravej prírodnej kožušinky-ružovej norky.

  Náhrdelník Garciela sa túto sezónu pýši dvojfarebným norkovým kožuštekom doplneným o bohatý opasok tón v tóne. Ružové nohavice ozdobené po stranách kryštálikmi sme jej ušili na mieru tak, aby jej bolo stále vidieť jej módne čižmičky. Jej hrdá hlavička je ručne vytvorená z fazetovaných kryštálikov vo farbe ružového zlata a celý outfit má doplnený elegantnou kabelkou.

  Náhrdelník Garciela s norkou ružový sa skladá z dlhej jemnej perlovo-kryštálovej reťaze z ružových perál a brúsených kryštálikov vo farbe ružového zlata, ktorú sme ukončili strieborným očkom. Druhou časťou náhrdelníka je originálny prívesok postavičky Garciely, ktorú môžete karabínkou z retiazky ľahko odopnúť a prípadne zavesit na inú retiazku.

  Garciela oslavuje tento rok svoje 10.narodeniny a svojim pôvabom Vám vždy vyčarí úsmev na tvári. Tento skutočne extravagantný a zároveň hravý kúsok je aj našou srdcovkou. Garciela bude vašim milým a vtipným spoločníkom ku každému outfitu. Ten si dokonca môžete vyšperkovať s ďalšími našimi šperkami.

  K náhrdelníku odporúčame jemné doplnky ako náušnice Star M vo farbe ružového zlata ako je aj hlava Garciely alebo jemné náramky z kolekcie My Happiness z ružových perál alebo fazetovaných kryštálikov vo farbe ružového zlata s komponentom srdiečka.

  Odvážnejšie dámy môžu ku Garciele kombinovať aj ružový náramok Esther alebo ružový prsteň Noemi, ako aj ružovú gumičku Noemi. Pokiaľ by ste mali záujem o zamatovú čelenku s ružovou norkou, napíšte nám, radi vám ju vytvoríme na mieru..

   

   

   

 • sperk-23 Low Stock Náhľad

  Vyšperkovaná postavička visiaca na dlhom náhrdelníku zo Swarovski perál a kryštálikov ozdobená pravou prírodnou norkou hnedej farby, kvality Kopenhagenfur, Swarovski perlami a kryštálikmi je taká veselá, že Vám vyčarí úsmev na tvári. Prívesok Garciela je odopínateľný a dá sa zavesiť aj na inú reťaz. Tento náhrdelník kombinujte s náušnicami Star veľkosti M.

 • sperk-25 Low Stock Náhľad

  Vyšperkovaná postavička visiaca na dlhom náhrdelníku zo Swarovski perál a kryštálikov ozdobená pravou norkou modrej farby, kvality Kopenhagenfur, Swarovski perlami a kryštálikmi je taká veselá, že Vám vyčarí úsmev na tvári. Prívesok Garciela je odopínateľný a dá sa zavesiť aj na inú reťaz. Tento náhrdelník kombinujte s náušnicami Star veľkosti M.

 • sperk-24 Low Stock Náhľad

  Vyšperkovaná postavička visiaca na dlhom náhrdelníku zo Swarovski perál a kryštálikov ozdobená pravou norkou červenej arby, kvality Kopenhagenfur, Swarovski perlami a kryštálikmi je taká veselá, že Vám vyčarí úsmev na tvári. Prívesok Garciela je odopínateľný a dá sa zavesiť aj na inú reťaz. Tento náhrdelník kombinujte s náušnicami Star veľkosti M.

 • Garciela náhrdelník pudrovo-biela Low Stock Náhľad

  Vyšperkovaná postavička visiaca na dlhom náhrdelníku zo Swarovski perál a krištálikov ozdobená pravou norkou púdrovo-ružovej farby, kvality Saga Furs, Swarovski perlami a kryštálikmi je taká veselá, že Vám vyčarí úsmev na tvári. Prívesok Garciela je odopínateľný a dá sa zavesiť aj na inú reťaz. Tento náhrdelník kombinujte s náušnicami Star.

 • Garciela nahrdelnik fuchsia Low Stock Náhľad

  Vyšperkovaná postavička visiaca na dlhom náhrdelníku zo Swarovski perál a kryštálikov ozdobená pravou norkou fuchsia farby, kvality Saga Furs, Swarovski perlami a kryštálikmi je taká veselá, že Vám vyčarí úsmev na tvári. Prívesok Garciela je odopínateľný a dá sa zavesiť aj na inú reťaz. Tento náhrdelník kombinujte s náušnicami Star.

 • Garciela náhrdelník modrý Low Stock Náhľad

  Vyšperkovaná postavička visiaca na dlhom náhrdelníku zo Swarovski perál a kryštálikov ozdobená pravou norkou svetlo-modrej farby kvality Saga Furs, Swarovski perlami a kryštálikmi je taká veselá, že Vám vyčarí úsmev na tvári. Prívesok Garciela je odopínateľný a dá sa zavesiť aj na inú reťaz. Tento náhrdelník kombinujte s náušnicami Star.

 • Garciela náhrdelník zelený Low Stock Náhľad

  Vyšperkovaná postavička visiaca na dlhom náhrdelníku zo Swarovski perál a kryštálikov ozdobená pravou norkou zelenej farby kvality Kopenhagenfur, Swarovski perlami a kryštálikmi je taká veselá, že Vám vyčarí úsmev na tvári. Prívesok Garciela je odopínateľný a dá sa zavesiť aj na inú reťaz. Tento náhrdelník kombinujte s náušnicami Star.