Retiazky na rúška

Retiazky na rúška

Praktický a zároveň trblietavý doplnok

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

  • retiazka na rúško biela Low Stock Náhľad

    Prečo neozdobiť Vaše rúško štýlovou retiazkou? Táto retiazka na rúško z perál a kryštálikov je úžasne praktickým doplnkom. Oba konce retiazky sú ukončené mini-krabínkami, ktoré jednoducho zapnete na spodnú gumičku vášho rúška. Retiazku si zavesíte na krk ako náhrdelník a keď si rúško alebo respirátor potrebujte zložiť, zostane rúško visieť na retiazke. Takto rúško garantovane už nikde nezabudnete.

  • Prečo neozdobiť Vaše rúško štýlovou retiazkou? Táto retiazka na rúško z perál a kryštálikov je úžasne praktickým doplnkom. Oba konce retiazky sú ukončené mini-krabínkami, ktoré jednoducho zapnete na spodnú gumičku vášho rúška. Retiazku si zavesíte na krk ako náhrdelník a keď si rúško alebo respirátor potrebujte zložiť, zostane rúško visieť na retiazke. Takto rúško garantovane už nikde nezabudnete.

  • Prečo neozdobiť Vaše rúško štýlovou retiazkou? Táto retiazka na rúško z perál a kryštálikov je úžasne praktickým doplnkom. Oba konce retiazky sú ukončené mini-krabínkami, ktoré jednoducho zapnete na spodnú gumičku vášho rúška. Retiazku si zavesíte na krk ako náhrdelník a keď si rúško alebo respirátor potrebujte zložiť, zostane rúško visieť na retiazke. Takto rúško garantovane už nikde nezabudnete.