Summer

Summer

Oslávte leto s novými farbami

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Summer náhrdelník zlato-medový Low Stock Náhľad

  S týmto zlato-medovým náhrdelníkom z hravých korálok z brúseného skla, dreva, keramiky, kovu, perlete, raje a komponentov tradičnej značky Preciosa vyšperkujete Vaše leto na maximum. Tento náhrdelník je jedinečný kúsok. Na objednávku Vám radi vytvoríme podobný. Kombinujte ako set so zlato-medovým náramkom z rovnakej kolekcie Summer.

   

 • Summer náhrdelník fialový Low Stock Náhľad

  S týmto fialovým náhrdelníkom z hravých korálok zo skla, dreva, keramiky, textilu, dreva, kovu, perál a komponentov prestížnej značky Preciosa vyšperkujete Vaše leto na maximum. Tento náhrdelník je jedinečný kúsok: na objednávku je možné vyrobiť podobný. Kombinujte ako set s fialovým náramkom z rovnakej kolekcie Summer.

 • Summer náramok fialový Low Stock Náhľad

  Tento fialový náramok z korálok zo skla, dreva, keramiky, papiera a komponentov od značky Preciosa môžete kombinovať s náhrdelníkom z rovnakej kolekcie Summer. Tento náramok je jedinečný kúsok. Na objednávku Vám radi vytvoríme podobný.

 • Strieborné Summer náušnice Low Stock Náhľad

  S týmito striebornými náušnicami zo skla vyšperkujete svoje leto na maximum. Kombinujte ich s bielo-čiernym náhrdelníkom a náramkom z kolekcie Summer.

 • Summer nausnice svetlo bezove Low Stock Náhľad

  S týmito ružovými náušnicami zo skla vyšperkujete svoje leto na maximum. Kombinujte ich s ružovým náhrdelníkom a náramkom z kolekcie Summer.

 • Sperk-82 uprava WEB Low Stock Náhľad

  S týmito zelenými náušnicami zo skla vyšperkujete svoje leto na maximum. Kombinujte ich so zeleným náhrdelníkom a náramkom z kolekcie Summer. Náušnice Vám vieme vyrobiť na objednávku – objednávajte na info@lagarcia.sk.