Esther

Esther

Luxusný náramok, s ktorým zažiarite

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • Náramok Esther s norkou tmavo sivý Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou tmavo sivý sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme tmavé sivé tóny s kráľovskou zlatou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z tmavo sivej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia polodrahoka sivý achát, ďalej tmavo sivé voskované perly a priezračné kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a zlatistých kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou tmavo sivý patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v tmavo sivej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s tmavo sivým prsteňom z kolekcie Noemi, s náušnicami Star M v zlato-sivej farbe.

  Pokiaľ máte záujem o tmavo sivú čelenku s tmavo sivou norkou, napíšte nám správu, radi Vám ho vytvoríme.

   

 • Náramok Esther s norkou hnedý Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou hnedý sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme hnedé tóny s kráľovskou zlatou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z hnedej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia polodrahokamy tigrie oko, záhneda a achát, ďalej zlatisté a bronzové voskované perly a priezračné kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a zlatistých kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou hnedý patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v hnedej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s hnedým prsteňom z kolekcie Noemi, s náušnicami Star M v zlatistej farbe alebo aj s hnedou zamatovou čelenkou s hnedou norkou.

   

 • Náramok Esther s norkou svetlo sivý Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou svetlo sivý sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme svetlé sivé tóny so striebornou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent zo svetlo sivej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia polodrahokamy kryštál, turmalín v kryštále, ďalej svetlé sivé a strieborné voskované perly a priezračné kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a strieborných kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou svetlo sivý patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v svetlo sivej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať so svetlo sivým prsteňom z kolekcie Noemi, s náušnicami Star M v striebornej farbe alebo aj so striebornou zamatovou čelenkou so svetlo sivou norkou.

   

 • Náramok Esther s norkou čierny Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou čierny sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme čierne tóny s kráľovskou zlatou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z čiernej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia polodrahokamy tigrie oko a záhneda, ďalej čierne voskované perly a čierne kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a zlatých kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou čierny patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v čiernej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s čiernym prsteňom z kolekcie Noemi, s náušnicami Star M v čiernej farbe alebo aj s čiernou zamatovou čelenkou s čiernou norkou.

   

 • Náramok Esther s norkou bielo zlatý sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme biele tóny s kráľovskou zlatou. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z bielej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robí polodrahokam kryštál, ďalej biele voskované perly a priezračné kryštáliky od tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a zlatých kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer priblizne 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou bielo zlatý patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v bielej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s bielym prsteňom z kolekcie Noemi ako aj s náušnicami Star M v zlatej farbe.

  Pokiaľ by máte záujem o bielu zamatovú čelenku s bielou norkou, napíšte nám správu, radi Vám ju vytvoríme.

 • Náramok Esther s norkou ružový Low Stock Náhľad

  Náramok Esther s norkou ružový sme pre vás vytvorili spojením polodrahokamov, perál, kryštálov a jemnej hebkej kožušinky. V tejto zimnej sezóne sme vsadili na tón v tóne a spojili sme prevažne ružové tóny do harmonického celku. Hlavnú úlohu zohráva v náramku extravagantný komponent z ružovej kožušinky-pravej norky. Luxusných sekundantov mu robia fazetované polodrahokamy ruženín a ružový achát, voskované perly a kryštály tradičnej českej značky Preciosa.

  Jednotlivé korálky sme od seba oddelili ručne vytvorenými komponentami so žiarivých mini perál a kryštálikov. Pre lepšiu predstavu… vačšina korálok v náramku má priemer korálok 1 až 1,5cm.

  Náramok Esther s norkou ružový patrí k unikátom, čo znamená, že z neho existuje len jeden jediný kus.

  Tento kúsok nemá zapínanie a jeho jednotlivé časti sú navlečené na transparentnej trvácnej gumičke, takže náramok ľahko prevlečiete cez ruku na zápästie. Spolu s náhrdelníkom Noemi duo v ružovej farbe tvorí tento náramok dokonalý set, ktorý istotne doplní Váš outfit a budete s ním neprehliadnuteľná. Rovnako dobre môžete náramok kombinovať s ružovým prsteňom z kolekcie Noemi ako aj s náušnicami Star M vo farbe ružového zlata.

  Pokiaľ máte záujem o ružovú zamatovú čelenku s ružovou norkou, napíšte nám správu, radi Vám ju vytvoríme.

 • Esther náramok s fialovou norkou Low Stock Náhľad

  Objavte najluxusnejší náramok z našej tvorby. Spojenie komponentu z pravej norky, polodrahokamov (krištáľ, achát, citrín), zlatých a fialových Swarovski perál a fialových Swarovski kryštálikov s odleskami vám dodá lesk pri každej spoločenskej udalosti. Tento vizuálne dominantný náramok môžete kombinovať s náušnicami STAR. Na objednávku Vám radi vytvoríme prsteň alebo náušnice Noemi.

 • Esther náramok s červenou norkou Low Stock Náhľad

  Objavte najluxusnejší náramok z našej tvorby. Spojenie komponentu z pravej norky, polodrahokamov (krištáľ, jaspis, ruženín, korál), zlatých Swarovski perál a zlatistých Swarovski kryštálikov vám dodá lesk pri každej spoločenskej udalosti. Tento vizuálne dominantný náramok môžete kombinovať s náušnicami STAR. Na objednávku Vám radi vytvoríme prsteň alebo náušnice Noemi.