Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

 • Náramok My happiness mini strom života ružový patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné ružové voskované perly značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý strom života. Prívesok strom života s priemerom cca. 10mm je jednoduchý, minimalistický a vytvorený zo striebra pozláteného ružovým zlatom. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj vedľa hodiniek. Práve kôli svojej čírosti a jednoduchosti krásne doplní akýkoľvek iný náramok.

  Na mieru Vám radi vytvoríme k nemu rovnaký náhrdelník. Náhrdelník aj náramok Vám vieme vytvoriť aj v iných farbách. Vaše požiadavky nám pokojne napíšte do správy.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.

 • Náramok My happiness mini strom života zlatý patrí k naším dlhoročným obľúbeným šperkom. Jemné čierno-zlaté fazetované kryštáliky značky Preciosa navlečené na trvácnej transparentnej gumičke do celku, ktorého hlavným prvkom je malý strom života. Prívesok strom života s priemerom cca. 10mm je jednoduchý, minimalistický a vytvorený zo striebra pozláteného žltým zlatom. Náramok nemá zapínanie a úplne ľahučko ho prevlečiete cez ruku na zápästie.

  Náramok môže byť vašim spoločníkom na každý deň ako solitér ale úžasne vyzerá aj vedľa hodiniek. Práve kôli svojej čírosti a jednoduchosti krásne doplní akýkoľvek iný náramok. Tento náramok môžete výborne kombinovať s náušnicami Star M v rovnakej farbe.

  Na mieru Vám radi vytvoríme k nemu rovnaký náhrdelník.  Vaše požiadavky nám pokojne napíšte do správy.

  Obdarujte s týmto jemným, minimalistickým a nadčasovým náramkom seba alebo niekoho, na kom Vám záleží, vraj prináša šťastie.